| bLacKK55 a întrebat:

Cine are nevoie de admin la o pagina de facebook?happy

Răspuns Câştigător
| LexieA22 a răspuns:

Eu am nevoie. putem incepe o pagina impreuna si se ne bucuram de dezvoltarea ei.

5 răspunsuri:
| bLacKK55 explică:

Multumesc pentru propuneri chiar nu stiu care sa aleg.happy

| bLacKK55 explică:

Stefania si Alexandra de curiozitate despre ce sunt paginile?happy

| bLacKK55 explică:

Deci?happy

| Crissssssss a răspuns:

Hei buna! Daca te-ai ai oferit sigur am mare nevoie de tine sunt sigura ca esti de treaba! Imi dai facbookul tau si putem vorbi acolo!

| Steffani a răspuns:

Heei happy am nevoie de admin happy esti activ? am o paginaa dedicata adolescentilor... este la inceput. esti interesat?