| bruneta_9895 a întrebat:

Cine are programe de facut filmulete? va rog lasatim idul si dati-mi

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Pai acest program se numeste:: Windows Movie Maker--deci poti pune poze si muzica. si scris. poti sa pui un filmulet cu audio.de toate! Acesta il poti descarca de pe google. Scrii asa : download windows movie maker...si incearca mai multe variante, si dupa aceea cand il ai salvat dai la Run, si mai incolo cred ca te descurci. Apoi faci un filmulet.

6 răspunsuri:
| amaadina a răspuns:

Movie Maker; ProShow; Vegas Pro... eu pe astea lucrez

| madalicious a răspuns:

Photostory. U bagi doar pozele si melodia si el practic se face singur.

| deleuandrei a răspuns:

Muve auto producer

| amandina_9414 a răspuns:

Windows movie maker eu il aveam deja in calculator. e posibil sa il ai

| nimeni_2035 a răspuns:

Cu windows movie maker il ai deja in calculator
start>programs>windows movie maker

| dani_1191 a răspuns:

Www.games-movie.com cauta pe la programe si gasesti;)