| Valentin42352342 a întrebat:

CINE are un cont de metin2ro de peste lv 60 sa mi-l dea cai dau funda sa ma contacteze pe messinger :geo_tripelh160 multumesc mult

6 răspunsuri:
| vladvlad23 a răspuns:

E ca si cum ai intreba : "Cine e handicapat si imi da 100 de ore de joc mie ca sa ma distrez?". In fine daca te intereseaza cauta aici : konturi.ro

| Laurentiuuu a răspuns:

Esti Loserlaughing cine dracu te ar da cont de 60... sunt atatea ore de joc. uni se chinuie de cont de 30 si nu fac rost si tu de 60laughing)) Ala care are lvl 60 a bagat cel putin 10 euro de pe telstraight face
Copii Loseri Distrug Romania!

| Laurentiuuu a răspuns:

King2 pe rostraight face faci misto CoPIL LOSERlove struck

| PinguinuSkizofrenik a răspuns:

Esti retardat? Nu ii dati nimiclaughing Kopii retarzi qare joaca METIN2laughing

| Valentin42352342 explică:

Am eu un cont
il vand pentru un euro tot +9
am si king2 si fms pag54

| Valentin42352342 explică:

Am gasit
cont