| BeLyNdA a întrebat:

Cine crede ca exista sirene, vampiri sau extraterestri?

11 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Sirenele au existat, cândva, demult.
Vampirii nu există și nici nu cred că au existat.
Extratereștrii...Hmm, nu avem deja unul pe Pământ numit Justin Bieber?

| metallica666 a răspuns:

Sirene-Nu exista! vampiri, nu, mai degraba canibali, insa asta e altceva. extraterestri... aici trebuie de discutat, nu cred ca extraterestrii sunt anume asa cu ii arata la TV, prin ziare sau pe net...insa nu pot afirma 100 la 100 ca undeva, in univers nu exista viata, poate este, poate nu big grin

| SaMoaraGibiCaVaLasatiVoiDeTPU a răspuns:

Sirene,vampiri=Nu
extraterestri... ca si @metalica, insa universul este nemarginit...eu sunt 99, (9)% sigur ca exista, dar nu esta ca in filme (independance day, razboiul lumilor, etc), deoarece nu cred ca au avansat asa mult in tehnologie, sau ca ei ne urmaresc de la inceputul aparitii omului ( pamantului ). Aceasta este parerea mea. dar tu?

| MrSpooky a răspuns:

Rawwwwwrr respect:))
Pai as zice ca extrateresti ar putea fi dar vampiri si sirene no

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Doamne ce intrebari mai puneti si voi.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

@LovEPaiN, ce pot spune, am talent în umor. big grin

| Adiitza a răspuns:

Sirene categoric NU
Vampiri?! Pai da ii vedem in fiecare zi, sunt aia din guvern care ne sug incontinu de bani
Extrateresti? hmm eu zic DA

| Alex_7177 a răspuns:

Isabella Sirene au existat(nu mai exista), vampiri nu exista(nu au existat), extraterestri nu mai exista (au existat 2 care sau prabusit cu o farfurie in urma unui atac, sau gasit monstre ADN) Funditzzzaaa plzz?

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Sirenele --> au existat, dar nu mai sunt.
vampiri --> hmm pai nu avem o gramada? Emo peste tot.
extraterestri --> pai eu sincer cred.Dar il avem pe Justin Biberon ca dovadawinking

| m0gd0 a răspuns:

Extratereti sa stii ca s-ar putea sa existe

| bakuganfan a răspuns:

Eu in vampiri, varcolaci si extraterestrii