| ImmortalQueen a întrebat:

Cine credeti ca va castiga la campionatul mondial din Africa de Sud?tonguehappy
Sau cu cine tineti:d (care se uita)

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mereu am avut o slabiciune pentru Portocala Mecanica la capitoul fotbalbatting eyelashesDar nu cred ca vor castiga CM

| adriangabor92 a răspuns:

Brazilia va castiga campionatul mondial din Africa de Sud

| Petronela a răspuns:

Eu tin cu Spania

| Ana-Maria94 a răspuns:

Sper si cred ca Argentina.si tin cu Argentina.

| nuamPleaca a răspuns:

Hmm sunt foarte multe echipe care joaca extrem de bine big grin
Spania, Germania, Argentina, Brazilia :d astea-s favoritehee hee

| TwixulDrept a răspuns:

Germania sau Spania

| Locaa a răspuns:

Eu una tin cu Portugalia, de abia astept sa vad daca ramane in competitie sau pleaca acasa dupa meciul cu Spania din seara astahappy

| campanario a răspuns:

Spania sau Argentina. happy. Nu tin cu nimeni.winking

| RUMBURAK a răspuns:

Cel mai bun sa castige.eu tin cu argentiina.

| Sanzii123 a răspuns:

Eu tin cu Portugalia! :X

| T2S a răspuns:

As vrea o echipa din europa...sa ramana cupa la noi pe continent. Deci am sa tin cu Olanda, Germania si bineinteles cu Spania big grin

| alisaaa a răspuns:

Eu tin cu spaniahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca urugayul!big grintu cine crezi?