| florin9316 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga campionatul mondial de fotbal din africa?

Răspuns Câştigător
| ImmortalQueen a răspuns:

Olanda sau Germania

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Argentina sau Germania. Eu sper ( idealist mai degraba ) la un triumf Uruguay. M-as bucura daca Uruguay ar juca finala macar.

| Derye a răspuns:

Clar Germania!

| Petronela a răspuns:

Spania sau Germania

| T2S a răspuns:

Nu m-as grabi sa-mi pun banii pe nicio echipa pentru ca toate sunt imprevizibile. Totusi as vrea sa castige una din europa sa ramana cupa la noi pe continent.

| sergent91 a răspuns:

Germania.

| Bi.Dam a răspuns:

Argentina sau Brazilia...Eu prefer Braziliabig grin Imi place mult de Kaka big grinlaughing

| alisaaa a răspuns:

Spanialove struck hee hee

| twittysylvester2011 a răspuns:

Eu cred ca Argentina sau Germania...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca una dintre Argentina, Brazilia sau Germania va fi campioana mondiala.Eu totusi tin cu Spania.
| Vamos Espana!