| anonim_4396 a întrebat:

Cine de pe aici face sau vrea sa faca cosplay naruto la otaku?[otaku-festival anime p 21-22 mai-google it]poate o sa fac si eu cosplay sasuke si asa poate putem face si la grup^o^
cereti-mi id-ul cine e interesathappy

4 răspunsuri:
| DeeDee a răspuns:

Lol, ne vedem acolo^^ o sa va caut, sper sa reusesti sa iti faci grup^^ eu fac deja parte dintr-unulhee hee

| DeeDee a răspuns:

Vezi ca la video-ul asta http://www.youtube.com/watch?v=bag2kdAJfLM

sunt niste commenturi de acum o luna ale unor useri ca andreealaura30 care fac akatsuki. Poate te lipesti de ei. Similar, gasesti oameni care vor sa faca cosplay la diverse video-uri cu cosplayurile de la Otaku si Niji, pe facebook sau hi5

| 3thera a răspuns:

Eu vreau! De mult timp vreau sa ma imbrac in Sakura, am vrut si la Nijikon, dar n-am avut de unde sa iau costumul...o sa vad. Daca mai esti interesata da-mi un mesaj happy

| RoseTear a răspuns:

As vrea sa fac cosplay insa nu stiu nici macar sa cos sad,poate voi cumpara un costum de pe net dar daca as face-o as lua unul Sakura, e personajul meu favorit. Oricum, cu siguranta ca voi merge la otaku(prima data pentru. mine pentru ca am fost asa de idioata incat nu am aflat de el mai devreme).

Întrebări recente