| reych75heaven a întrebat:

Cine din pitesti vinde carti yu gi oh sunt dispus sa platesc pana la 30 lei {sa nu fie mazgalite,rupte, indoite, si sa fie macar 100 de carti} dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Reek54 a răspuns:

Salut, nu sunt din pitesti, dar am carti, ti le pot trimite prin posta, spune-mi daca esti interesat.

| reych75heaven explică (pentru Reek54):

Sunt interesat dar nu vreau sa fie mazgalite rupte sa indoite rau cate ai? si spune-mi cateva dintre ele sa vad de care ai?

| Reek54 a răspuns (pentru reych75heaven):

Ok, hai ca o sa verific sa-ti spun ce am, nu erau mazgalite sau rupte. dupa cate imi amintesc, revin cu raspuns.

| reych75heaven explică (pentru Reek54):

Ok mai vorbim

| Reek54 a răspuns (pentru reych75heaven):

Am dat peste niste Metal Tazos in perfecta stare, si peste niste bleyblaiduri cum li se spuneau, am si albumul Yu gi oh de colectie, te intereseaza?, le-as putea face niste poze

| reych75heaven explică (pentru Reek54):

Da-mi id-ul tau si mai vorbim

| Reek54 a răspuns (pentru reych75heaven):

Original_reek_id

| reych75heaven explică (pentru Reek54):

Ok

| reych75heaven explică (pentru Reek54):

Ok te-am bagat

11 răspunsuri:
| Cristinel1994 a răspuns:

Ce carti iti trebuie?

| reych75heaven explică (pentru Cristinel1994):

Yu gi oh

esti din pitesti?

| Cris_Suru_1991 a răspuns:

Salut. Eu nu sunt din pitesti dar daca esti interesat de carti yu-gi-oh originale, incearca pe www.duelpassromania.ws
Daca esti interesat imi zici. Sper ca ti-am fost de ajutor