| dragosh111 a întrebat:

Cine doreste invitatie pe Lockerz.com? Un site din SUA foarte serios unde strangi puncte si cu acele puncte comanzi electronice, bijuterii etc.

Oricine doreste invitatie sa imi dea un mesaj sau sa lase comm!
Trimit cat de repede pot.

Răspuns Câştigător
| crysty45 a răspuns:

Da acum tb sa platesti taxele postale, se smecheresc pe zi ce trece, prima data nu mai dadeau voie la cei care nu aveau 20 de prieteni sa comande si acum cu taxele, ca doar e criza, nu?

1 răspuns:
| KhloeAfterDark a răspuns:

Si eu am cont acolo, dar am decat vreo 10 puncte, iar fratele meu 108. poti sa te chinui in 5 ani sa le trimiti invitatii persoanelor neinteresate, sau poti sa raspunzi zilnic la cate o intrebare de la dailies si sa ai rabdare, fiindca in curand reinnoiesc siteul:vei primi puncte doar fiindca vei juca jocuri si raspunde la intrebari. fain, nu? eu aleg a doua varianta, e mai buna.