| c0l0rFuLLSkY a întrebat:

Cine e din Arad si stie ce va fi la primarie in seara de Revelion? Vor mai fi concerte, artificii? Si cine canta?

Răspuns Câştigător
| Nutella123456789 a răspuns:

Nu sunt din arad dar am gasit pe nethappy
Revelion 2011 in fata Primariei Arad

Numaram zilele pana la Revelion 2011 si probabil o mare parte din voi inca nu stiti ce veti face. Spre deosebire de alti ani, eu am deja un plan si nu va include petrecerea din fata Primariei Arad.

Dar pentru cei care obisnuiesc sa ciocneasca o cupa de sampanie in aer liber, alaturi de prieteni si sub ploaia de artificii, iata si programul din fata Primariei pentru vineri, 31 decembrie 2010:

•ora 22 – Quaternion Band -hituri ale anilor ’60-’90
•ora 24 – Pacifica – care va cata, ca de obicei, hituri Compact dar si piese proprii

La miezul noptii, primarul Aradului, dl Gheorghe Falca, impreuna cu viceprimarii Geanina Pistru si Levente Bognar, vor ciocni o cupa de sampanie si vor face urarile de rigoare.

Spectacolul este prezentat de Zoltan Lovasz si Catalin Lapuşca.

Primaria Arad declara ca festivitatile de anul acesta au avut un buget mic, adecvat crizei.

Cam naspa programul.Eu sunt din Timisoara si ma bucur ca vine Celia:X. FUNDITA?happy

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! NU`s din Arad dar sigur ca vor fi artificii si concerte, sa n-ai nicio indoiala. :-w :))
http://www.prinarad.info/revelion-2011-in-fata-primariei-arad
Bafta!