| AlexutzuCtza a întrebat:

Cine e din Medgidia poate sa imi spuna si mie daca s-a deschis piscina aia But Aqua sau ceva de genu si ce program are si ce preturi ( intrare si meniu )?

Răspuns Câştigător
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Salut, da s-a deschis. -10.00-19.00 - acces piscine si terase
-19.00-20.00 - pauza
-20.00-24.00 - regim bar-terasa cu intrare libera preturile sunt urmatoarele:
-copii 0-6 ani -gratuit
-copii 7-12 ani - 15 ron
-adulti - 25 ron Dotari:
-2 piscine adulti
-3 piscine copii
-2 baruri cu terasa
-2 foisoare
-2 topogane
-dusuri, toalete, cabinet medical
-2 mese de tenis
-teren tenis cu piciorul / volei meniu fix - 10 Ron include:
-pulpe inferioare 2 buc sau aripioare 3 buc sau carnaciori 4 buc sau snitel pui 2 buc sau gordon bleu sau hamburgar 2 buc sau mici 3 buc
-cartofi
-castraveciori
-paine alba
-apa 0.5 l sau bere timisoreana 400 ml fundita?

2 răspunsuri:
| AlexutzuCtza explică:

Iti multumesc mult pentru raspuns. Sigur voi merge sambata. Mersi pentru informatii!

| Mario378 a răspuns:

Preț intrare:
Copii până în 12 ani -40lei
Copii peste 12 ani -50lei