| Stefyyyyyyy13 a întrebat:

Buna! Am o intrebare pentru cei din Medgidia. Piscina aceea "But Aqua" s-a deschis? Dacă da, îmi puteți spune și niște prețuri? Multumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este deschisa. 50 de lei biletul pentru adulti.
La o simpla cautare pe Google, puteai gasi si tu.

| Stefyyyyyyy13 explică (pentru darrio2007):

Am căutat, dar pe google nu este afișat prețul. Dacă te deranja întrebarea mea, o puteai ignora pur și simplu. In orice caz, multumesc pentru răspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce insulti? Cine te pune sa raspunzi? Nu pe tine te-a intrebat, a intrebat pe cine stie si pe cine doreste sa raspunda.

Nu prea ai caracter.
Stii sa insulti si sa ameninti cu pumnu ca si cum doar tu ai pumni si picioare.

In primul rand ca nu stii cine este, deci nici nu ai avea cum sa-l bati, asta ai omis din calcul.
In al doilea, nu stii cine este ca si forta fizica, smecherie, anturaj, bani, influenta.

Cea mai mare greseala e sa-ti subestimezi adversarul! Daca te face el?! Te-ai intrebat? Nu te-ai intrebat.
Multi au facut eroarea asta "aaaaa, ala ma? Ii e frica si de umbra lui", si si-au luat-o tocmai de la ala dar mai urat decat de la un smecher, culmea, nu mereu, dar in unele cazuri asa a fost, ca smecheru nici nu isi punea problema ca pierde si a gresit undeva.

Daca esti baiat destept ai zice "mmm, mda, te-as face dar poate si tu m-ai face pe mine".

Si daca pana acum nu ai pierdut, nu inseamna ca nu vei putea pierde de acum in colo, asta asa daca zici "aaa, eu? Pe mine nu ma face nimeni", asta e o naivitate.

O sa trebuiasca sa-ti revizuiesti comportamentul aici, ca altfel nu te vad bine pe aici, daca vede adminul iti sterge raspunsul.
Aici nu e strada.

Nu e obligat nimeni sa taca ca vrei tu, nu iti place, ignora intrebarea si treci mai departe.
Daca mai vb el cu tine de asa ceva ce ai sa faci? O sa dai cu pumnul si piciorul de draci in pereti ca nu ai ce sa faci.