| DeliaSanziana a întrebat:

Cine este bloody mary?

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

O legenda din folclorul irlandez!
Legenda spune ca daca ii spui numele pe intuneric in fata oglinzii de 3 ori ...atunci o sa apare si o sa te omoare!
http://ro.wikipedia.org/wiki/Bloody_Mary_(folclor)

Binteneteles toata lumea incearca si pana acum toti cei care au murit au murit din cauza plictiselii...

| JokerV a răspuns:

Sar zice ca e o fantoma din folclorul irlandez si cica dupa ora 12 noaptea daca ii rostesti numele intr-o oglinda ar veni si te-ar omora dar iti zic ca am incercat eu si nu ai de ce sa te temi sau sa iti faci alte dubii nu e nimic adevarat...

| neluit a răspuns:

O chestie fff... bună (se toarnă pe gât)

| Crss_Cristi_1996 a răspuns:

E vecina mea de bloc!