| anonim_4396 a întrebat:

Cine este din Bacau, La scoala Mihai Dragan si daca se poate si in clasa a 3 - a C

2 răspunsuri:
| DEX a răspuns:

Cam multe laughing de ce?:S

| ßíïì a răspuns:

Sunt de la M. D. Bacau.Eu sunt a 6-a.
De acum presupun ca esti a 5-a big grin.
Mult succes caci trecerea de la inv. la profi e grea.
Daca vr sa te ajut zi-mi profii tai si iti voi zice cam ce 'fite' happy au si cum sa te descurci bine :b {smecheriii}.
In primul rand:
-Dl. Alistar 'istorie'; la inceput va parea sever dar dupa un timp e cel mai indulgent prof;
Mic sfat:{sa inveti mereu ca daca incepi cu rau cu el aidat de necaz straight face. Nu te misca sau chicoti (stiu ca inseamna) si vezi sa nu fi cum zice el 'tocilar' happy}

D-na sanduta 'in caz ca faci franceza cu ea: Ea mi s-a parut de treaba mereu; multi zic ca e psihopata dar daca stii cat de cat fr n-ai probleme
Mic sfat: {invata mereu :b }
Daca faci fr cu Manole nu te stresa it's ok' happy
La romana daca esti in C am inpresia ca faci cu d-na Marcu Georgiana, e noua in sc si de treaba;
Mic sfat: {nu vorbi}

La matematica sunt 4 profesoare: d-na Munteanu, d-na Olaru, d-na Bargaoanu si d-na Toma.
Cel mai greu e la d-na Toma deci daca nu esti la ea ai noroc straight face. Destul de severa este si d-na Bargaoanu. Cu d-na Munteanu e mai ok dar pentru un zece trebuie sa inveti cateva ore bune :b. Eu fac cu d-na Olaru si cam toti profesorii din sc zic ca o pretuim caci nu e severa.
Mic sfat: {invata def si nu va fi greu}

La biologie: Fie faci cu dl Ungureanu fie cu cineva venit anul acesta.
Acolo nu e greu.
Dar la desen faci sigur cu d-na Lungu Lorena.
Mic sfat: {invata c eiti preda cavi va de extemporale}eExtemporal= lucrare neanuntata sa vada profi ce ai inv I don't want to see

Sper ca te-am ajutat! Pupici :*

Întrebări recente