| andybellagta a întrebat:

Cine este "Trompi" din serialu Robotzi?

Răspuns Câştigător
| 88cosmi88 a răspuns:

Trompi e un elefant.Dar cei de la echipa CreativeMonkeyz au spus asa ca sa fie amuzant si sa rimeze. Sper ca te-am ajutat.(funda?)

21 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Cred ca e un zeu pentru. ei, in special pentru MO, poate se refera la trompa lui care seamana cu o p%$a si de aceea Mo il tot invoca laughing

| rolfenstein a răspuns:

Nu stiu in ''numele lui trompi''

| nykymyky a răspuns:

Alefant

| Trinitygen a răspuns:

Eu cred ca e echivalentul lui Dumnezeu...

| Sorinna a răspuns:

Preacuviosul Trompi este o inalt preacinstita cutie de suc la 80 de bani.

| GumzZz a răspuns:

Eu stiu ca era sucul ala trompi pentru copii mici si pe cutie era un elefant laughing))

| RegalusDekaron a răspuns:

Doar o replica funnylaughing auzi zeu trompilaughing

| PandaisHere a răspuns:

Trompi este unul din creatorii lor sau desenatorii lor nu stiu sigur...

| PoWRObert a răspuns:

Trompi tine-te de oua, da sa ploua...da sa ploua, da-ne jetul tau de roua, da sa ploua, da sa plua

| Adriana_8922 a răspuns:

Traznitzear trompi matzu gros rolling on the floor)?! la asta te referi nu laughing)laughing)

Pai se refera la elefantzelu ala trompi laughing

| totY0 a răspuns:

V-ati luat teapa
trompi e un suc la cutie si se pare ca codin si prieteni l-au facut zeul RObotzilor tonguewinking

| ThunderBirdB a răspuns:

Ideea cu Trompi le-a venit de la... sucul Trompi

Răspuns utilizator avertizat
| xyzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Trompi e Dumnezeul robotzilor

| JackieASD a răspuns:

Pai asa o pus ca sa ne radem noi de comedie

| MaThoL a răspuns:

"Trompi"este un fel de dumnezeu al lor big grin

| doradra a răspuns:

Trompi strange-te de oua; da sa ploua, da sa ploua
Da-ne jetu tau de roua; da sa ploua, da sa ploua. laughing rolling on the floor

| gabi_9319 a răspuns:

Trompi e un suchappy, pe care cei de la creativemonkeyz l-au facut dumnezeul RObotzilor. Fundoi?smug

| AlyBby a răspuns:

Si Trompi este si un suculet :X cu paiulhee hee

| mihai6632 a răspuns:

Trompi e un zeu elefant venerat in india, cred

| RisingTide a răspuns:

Trompi este zeul prostituatie care include:laba, homo, lezbi, pedofilitate, etc... DEAIA MO ZICE ATATA DE EL!