| andrei0andrei a întrebat:

Cine face schimb de cont?
dau cont pe 4story tot+8, 7, 6 arcas, felina nume:FelinaSageata pe cont de metin2 level+29 de preferat pe Hydra, TaurusLeonisSagitta, Virgo, Aries

5 răspunsuri:
| KidOoNh a răspuns:

Poi sati zic ori incearca server privat la metin ori incearca sa-l faci tu pentru ca nu poti avea incredere in cei care iti dau contul daca ei iti dau contul gresit si tu il dai cel corect atunci ce faci te-ai scos ai ramas lefterrolling on the floorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba iti dau un cont de lvl 19 somnambul pe unu de la 20 in sus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma am cont pe taurus lvl 30 tot +6

| ale4x97ul a răspuns:

Salut zi-mi si mie ce lvl e ce rasa ce arme cati bani ai pe el dar cel mai important lvl si rasa iti dau cont de metin2 lvl 33 (calu e mort ca namai jucat)
si stiu eu cum sa facem sanu ne fraierim

cezici? pe id ale4x97 ma gasesti (pe cont joca finu meu creca la mai crescut un lvl 2 dar il dau eu laoparte dupa cont

| CumparItemeYang a răspuns:

Cumpar Iteme/Yang, pe metin2 ro VIRGO, LOCATIE BUCURESTI. (daca nu esti din Bucuresti, nu da add )

Id massanger : hiphop.asteri

LOCATIE BUCURESTI ------------------- Big-Berceni -----------------, in caz de ceva, vin pana la destinatar acasa, sa fie intre sectoarele : -2-5

(daca nu esti din Bucuresti, nu da add )