| Anonim951 a întrebat:

Cine imi da si mie un cont de metin 2 Ro (peste nivelul 30). cei care v-ati plictisit si nu mai jucati luati id meu radio_pildesti@yahoo.com sau un mesaj privat aici cu numele si parola Gratuit daca se poate fiindca n-am nici un ban Dau fundita, va rog nu postati daca nu puteti oferi un cont, dau spam daca cineva raspunde aiurea, va rog numi dati siteuri de genul www.konturi.ro

6 răspunsuri:
| alexpr2000 a răspuns:

Eu mai am unu de 98 GM IAL PASTA DE lvl 57 id:aremis78 p:covrigutzzza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unu de lv 38
nume:denis2010denis parola:metin2ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma eu ti-as da dar trebuie sa dai si tu ceva in schimb nu e nimic gratiut pe lumea asta te descu
rci tu bafta in continuare la conturibig grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mi si mie un cont de peste 90 te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dadetimi si mie un cont va rog[-o

| petrutu a răspuns:

Iti sugerez sa joci metin2 tim ie privat faci o misiune si cresti la lv 30 cade 2000k la un caine