| Phineas a întrebat:

Cine imi da si mie un cont la Farmerama peste 20.Sau cine vreau sa ma aiba ca vecin sa-mi lase numele de fermier.

Răspuns Câştigător
| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Buna! iti dau eu un cont pe Farmerama.Este lv 30(imediat 31) dar te rog mult sa schimbi parola.Nu vreau sa ti-l dau pe TPU. pentru ca poate il vede alt cineva inaintea ta si dupa aceea zici ca nu a fost bun contul asa ca iti dau id meu de mess si ti-l zic acolo si tu dupa aia intri din now pe TPU. si imi dai funditza.bineinteles daca iti merge contul dar o sa iti mearga 100%% id meu de mess este : andreeea.marya pup:*:*:*

1 răspuns:
| MyruX_1125 a răspuns:

MyruX e nikname-ul meu. Putem fi vecini