| raluioana a întrebat:

Cine imi da un site unde pot personaliza un avatar cu text ca aici? http://www.avatarele.ro/avatare-personalizate/ funda

Răspuns Câştigător
| Beatrice_3434 a răspuns:

Daca vrei site-uri sa adaugi text unei poze cu tine am cateva solutii care s-ar putea sa te ajute:) ---> www.picnik.com
www.befunky.com
www.imagechef.com
Sper sa iti fie de folos :)

1 răspuns:
| Sergiu_Burlea_1989 a răspuns:

Scrie avatare cu la multi ani si o sa iti apara mai multe chesti dai unde scrie Personalizare felicitari cu poza si nume | Zi de nastere | La multi ani si il PERSONALIZEZI ACOLO CUM VREI TU