| interzzora a întrebat:

Cine imi face si mie un cont pe facebook si nu merge stie cineva? funda!

9 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Iti fac eu doar da`mi id`ul de pe care vrei sa il faci si dupa iti schimbi parola.

| Kesha1428 a răspuns:

Ok,te ajut eu,cu placere,dor trebuie sa-mi dai varsta ta, ID-ul, parola dorita si mai multe! Dac vrei contacteaza-ma la un mesaj privat!happy

| DomnisoaraLove a răspuns:

Vrei sa devii membra facebook?

| GoldenLemon a răspuns:

Te ajut euwinking dar asta ar insemna sa-ti stiu parola si e`mailul. Vorbeste cu mine la mesaj privat.

| Niko345 a răspuns:

CCC ce? N-am inteles vreai sa-ti fac cont pe facebook? iD mess:best_ever_10_dumitru happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmm, care e de fapt intrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti fac eu

| foreveralive a răspuns:

Iti fac eu cont p facebook daca vrei.doar sa mi lasi adresa de email si numele printr un sms privat.