| CookieDiamond a întrebat:

Cine imi poate da celeme mai "cool" citate happy?! [ Funda] >_

Răspuns Câştigător
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

It`s like the wind... i can't see it, but i feel it. wonder, beauty, joy, love (a walk to remember)

2 răspunsuri:
| Monica a răspuns:

Salut.Nu stiu daca sunt pe gustul tau, dar sper ca te-am ajutat!
Viaţa e făcută din şanse; Si, hai sa mintim ca totul e perfect!; Pentru ca oamenii se schimba; Nu te grabi sa arunci tot ce iubeai candva!; Esti atat de departe, dar te simt atat de aproape.; Daca nu mai esti copil, ai murit demult!; Inchisa-n amintiri; Imi pierd respiraţia când ma priveşti!; Cineva te simte! Cineva te alege! Şi te va înţelege! Mereu;-x. Cineva te aşteaptă! Cineva te iartă! Cineva te acceptă! Aşa;-x; Pozele nu arata intotdeauna realitatea!; Asa mica cum e, pasteaz-o langa tinelove struck!