| niku_9487 a întrebat:

Cine imi poate da un hack pentru 4story de gold sau: de viteza, o singura lovitura pentru versiunea,, 4story call to arms 3.3" dau fundita

Răspuns Câştigător
| cretudaniel99 a răspuns:

Nu prea exista si putin stiu cam 1 la 10000

19 răspunsuri:
| 4l3xander a răspuns:

Exista ma hack si trece de hackshield fara nicio problema ai tinctura gratis, potiunea sclipirii etc care vrea Pm me

| mikaela87 a răspuns (pentru 4l3xander):

Te rog alex, vreau si eu hackul id meu este mihaela_tudor87

| AlexAlexandru1983 a răspuns (pentru 4l3xander):

Vreau si eu idul meu de mess alexandru919@yahoo.com

| AlexAlexandru1983 a răspuns (pentru 4l3xander):

Imi poti da te rog si mie hack pentru 4storyro.Idul meu este alexandru919@yahoo.com

| adytzu50 a răspuns (pentru 4l3xander):

Te rog imi dai si mie hack-ul? da-mi add andreiboss2009a

| claudiu4net a răspuns (pentru 4l3xander):

4l3xander da-mi pls add la claudiu_boss006@yahoo.com sa-mi dai hacku pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tutorial http://videos.apnicommunity.com/Video,Item,3780613938.html FUNDA PLZ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4l3xander da-mi add dragos_matei20 sa-mi dai hacku pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al3xander da-mi si mie hacku plss la idu raul168 plss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hacku nare cine sa til dea daca este cine amabil da daca nu nu. Eu am incercat cu amabilulu si a mers dar 2%dintre jucatori sunt amabili iar ceilalti 98% sunt rai se cred semcheri asta este incercati norocu si eu am incercat si am reusit. Incerca si tu! Mult noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu hack4 story, pe care le am avut niciunu nu a mers. care are si vrea sa imi dea, plz pe nick_spinu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexander baga idul george_ronaldo_7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era mult mai usor sa puneti un link...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut un hack care trecea usor dar l-am sters ca mama lasat o vreme 4story dar acum m-am apucat iar sil vreau hackul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| TheSpectrum a răspuns:

Dati-mi si mie hacku va rog la your_desire_no1 va rog! multumesc!

| Sebby95 a răspuns:

Alexander baga id sebastian_grozavescu

| Gabos_Lajos_1988 a răspuns:

Mane va rog eu mult d tot trimitetimi un hack(preferabilgold)id lajos_lg24