| Gufiii a întrebat:

Cine imi poate explica cum se fac bratarile prieteniei in V? sau un filmulete care sa ma ajute sa invat funda!(P.S.nu vreau filmulete in engleza)big grin

3 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Buna.
Exista tutoriale in romana pentru bratarile prieteniei.
Acesta este doar unul dintre ele: http://www.youtube.com/watch?v=ktYEN-BPOs0

Succes!

| Ruxi_8811 a răspuns:

Http://www.spuse.ro/bratarile-prieteniei-demo/ Nu am gasit in limba romana, dar sunt foarte folositoare si intelegi usor si nu e nevoie sa fi premianta la engleza :-)!

| ElenaErika a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=_WmibPpRnOc&feature=related

nu a nevoie de traducere. Faci si tu cum face si fata din filmulet;)