| Diana100001 a întrebat:

Cine imi poate sugera niste jocuri de petrecere cat mai distractive? Dau funda! Multumesc!

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Cel mai tare joc : "de-a v-ati ascuns chilotzii". Fetele isi ascund chilotii prin diferite unghere ale casei si baietii trebuie sa-i gaseasca. Ala care gaseste o pereche de chiloti trebuie sa ghiceasca carei fete ii apartin. Daca ghiceste primeste un premiu, daca nu ghiceste primeste o pedeapsa. Pentru impartialitate, premiile si pedepsele se stabilesc inainte de a incepe jocul. Daca nu va place acest joc, puteti organiza un campionat de sah laughing. Distractie placuta!

| Andruțăă00 a răspuns:

Incearca full album de la Shake It Up
Fundaa?

| sergiuparazzitu a răspuns:

Pai poti incerca sticluta,(invarti sticla si dopul sticlei ii provocat de fundul sticlei)
sah nu e chiar indicat
mai este bataie cu perne