| alinaaa22 a întrebat:

Ce jocuri de petrecere sau lucruri distractive imi sugeretii? Fundaaaaa:*

6 răspunsuri:
| oanabuysomeweed a răspuns:

Remi,Dansul Pinguinului, Muzica

| Bubu1234 a răspuns:

Ai putea sa jucati adevar sau provocare(cu sticla)winking

| dianamariana2001 a răspuns:

Buna.
Daca esti fata iti sugerez lady popular.
Daca esti baiat Metin2.
Sims este un joc fain si ai ce alege(ai mai multe categorii)si este si pentru fete si pentru baieti.
Pa!

| saske117 a răspuns:

Burnout paradise(pe PC)

| adorada96 a răspuns:

Rummy,carti (popa prostul pe porunci e distractiv)

| Pufilici a răspuns:

Ratele si vanatorii=cand sunt 2 vanatori si ceilalti sunt ratele iar daca mai este o rata fiecare dintre vanatori loveste mingea de 5 ori si daca nu o nimeresc rata castiga, Ceasul=formati un cerc iar un copil se duce in mijlocul cercului si invarte un ghem pana cand nimereste pe cineva iar dupa iar il invarte pana cand ajunge la ultimii 2, dupa mareste vitteza pana cand nimereste pe cineva si celalalt e castigator.
Funda? happy