| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi spune niste idei de aplicatii care sa mi le pun in telefon? Dau fundita! Aplicatii care sa fie amuzante si compatibile cu un sony ericsson w200i sau dati-mi siteuri de soft-uri programe jocuri aplicatii pentru telefoane mobile ca ma descurc. OK? Fundaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| DorelSudoru a răspuns:

Www.mobile9.com e cel mai bun

1 răspuns:
| ZyReXe a răspuns:

Apoi Frate la ce telefon ai nici nu prea is aplicati ia-ti Tableta ipad cum am eu si acolo vezi jocuri super sau ia-ti Samsung Galaxy s gt 19000 ca si de ila am avut si si pe ia-l is o tona de jocuri de pe un program 1mobile market