| fata2011 a întrebat:

Cine imi spune si mie cum se leviteaza dau funda!

Răspuns Câştigător
| mihai_1207 a răspuns:

Pai cred ca sunt vreo cai teoretice:
1. te apuci de fizica teoretica si descoperi gravitonul si proprietatile acestuia dupa care descoperi si in ce conditii poti crea anti-gravitoni care sa te ajute sa crezi un efect de anti-gravitatie. Sa ai grija sa invitezi si un soft care sa controleze puterea anti-gravitationala ca altfel s-ar putea din cauza efectului sa te tot duci in sus.
2. Si varianta doi, una mai spirituala, sa cauti niste satanisti ceva si sa invoci pe incornoratul sa faci un pact ceva cu el sa-ti dea capacitatea asta de care esti interesat. O recomand totusi pe prima varianta, ar fi si mai bine vazut de semenii tai happy. Succese!

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Sunt multe situaţii, de exemplu atunci când eşti îndrăgostit lulea ( atenţie, nu de o lulea! ) simţi că pluteşti, greutatea corporală nemaiavând importanţă nici în cazul celor supraponderali.
Atunci când eşti mache venind de la un chef şi mergi pe gard ţinându-te de drum din cauza distanţei dintre talpă şi suprafaţa solidă a drumului...
În general energia pozitivă îţi dă această senzaţie, cât despre levitaţia propriuzisă, nici eu măcar, cu tot cu ajutorul lui Merlin nu am reuşit să levitez decât în primele două cazuri.
Mult succes!

| ioanamia a răspuns:

Asta e doar un truclaughing

numai daca ai niste magnetii fparte puternicilaughing
sau un prieten foarte puterniclaughing)

numa asa leviteziwinking