| Robieski a întrebat:

Cine imi spune! UN! banc? Doar un banc! Cel mai amuzant va primi funda restul vor primii vot dupa merite tongue!

69 răspunsuri:
| CrazyName a răspuns:

Un rus, un american si o blonda discuta. Rusul spune:
- Noi am fost primii care am ajuns in spatiu!
Americanul:
- Noi am fost primii care am ajuns pe luna!
Blonda:
- Noi vom fi primele care vom ajunge pe Soare!
Rusul si americanul:
- Nu se poate ajunge pe Soare. Veti arde inainte de a ajunge acolo.
Blonda:
- Dar ce, crezi ca suntem asa de proaste, ne vom duce noaptea...

| emil11 a răspuns:

Doi prieteni ies din bar:
- Mergem la femei!
- Ascultă, soţia mea este tânără, frumoasă…
- Bine, bine, dacă insişti... Mergem la tine!

| Antonica a răspuns:

Un rus, un american si o blonda discuta. Rusul spune:
- Noi am fost primii care am ajuns in spatiu!
Americanul:
- Noi am fost primii care am ajuns pe luna!
Blonda:
- Noi vom fi primele care vom ajunge pe Soare!
Rusul si americanul:
- Nu se poate ajunge pe Soare. Veti arde inainte de a ajunge acolo.
Blonda:
- Dar ce, crezi ca suntem asa de proaste, ne vom duce noaptea...

| Antonica a răspuns:

Un rus, un american si o blonda discuta. Rusul spune:
- Noi am fost primii care am ajuns in spatiu!
Americanul:
- Noi am fost primii care am ajuns pe luna!
Blonda:
- Noi vom fi primele care vom ajunge pe Soare!
Rusul si americanul:
- Nu se poate ajunge pe Soare. Veti arde inainte de a ajunge acolo.
Blonda:
- Dar ce, crezi ca suntem asa de proaste, ne vom duce noaptea...

Funda?

| Robieski explică (pentru Antonica):

O mai fost bancul ista!

| crissyyo a răspuns:

-Iubitule, am slabit 2 kilograme!
-Te-ai demachiat? thinking laughing

| RozyRozyRozy a răspuns:

La un concurs participau: un neamt, un italian si un roman. pentru a castiga concursul trebuiau sa ridice piciorul din spate al unui elefant si sa il faca pe elefant sa dea din cap negativ.
Se duce neamtul, un om bine facut si incearca sa ridice piciorul de elefant normal...nu reuseste si incearca sa il traga pe elefant de tropma de urechi tot nu reuseste.
Se duce italianul nu reuseste (aceeasi poveste ca la neamt)
Se duce romanul cu un ciocan si il loveste pe elefant in zona intima laughing, elefantul de durere ridica un picior, apoi il intreaba pe elefant:''Mai vrei?'' elefantul da din cap negandrolling on the floor deci romanul a reusit... sper ca ti-a placut bancul meu big grin fundita?

| xgaming31 a răspuns:

Un politist, care nu-si fãcuse planul la amenzi, iese l-a luat cu japca. Deodatã apare badea Ion în cãrutã:
- Ioane trage pe dreapta, cã ai încurcat-o. Conduci sub influenta alcoolului!
- Da’ de unde!
- Suflã în fiola asta.
Suflã Ion, dar degeaba. Politaiul, ofticat incepe sã-i caute nod în papurã :
- Da în sticla aia din buzunar ce ai? Alcool? Tuicã? Nu-i asa?
- Da’ de unde. Este lapte de Cocos.
Politaiu’ ce îsi zice :¨ dacã este tuicã l-am ars, dacã nu mãcar gust si eu ca sã vãd cum este laptele de cocos ¨.
- Dã încoa la verificãri!
Badea Ion i-o dã, politaiu’ trage un gât bun si constatã cu stupoare cã nu este alcool. Îi înapoiazã sticla si îi dã drumul sã plece. La care Badea Ion se suie în cãrutã, dã bice calului si spune:
- Di Cocos, diii………

| oliviaa29 a răspuns:

La bar cu prietenii.
-Amice, sotia mea vrea 3 copii doar pentru ca a vazut 'Cei trei muschetari'
-A mea vrea 7 din cauza Albei-ca-Zapada
Altul spune:
-Bai, eu trebuie' sa plec.
-De ce?
-A mea, cand am plecat vroia sa se uite la '101 Dalmatieni'! happy

| Marshal2118 a răspuns:

Bula si un ninja se bateau si nu stiau care ii mai tare apoi ninja ii da una la bula si doarme 2 zile si bula spune
-Cea fost asta (bula)
-Cheia dragonului (ninja)
apoi bula ii da la ninja una si doarme 2 ani si ninja spune
-Cea fost asta (ninja)
-Cheia franceza(bula)

| Theodora1234 a răspuns:

Cum faci 4 blonde sa se aseze pe un singur scaun?
Raspuns: Intorci scaunul cu picioarele in sus laughing

| andreutza33 a răspuns:

Vine o baba la nepata ei o vede dezbracata si o intreaba :
- Ce faci acolo?
-Nu vezi, sunt imbracata in camasa dragostei.
Merge baba acasa la ea si se dezbraca. Vine mosneagul si o intreaba :
-De ce esti dazbracata, mai femeie?
- Pai sunt imbracata in camasa dragostei.
- Atunci calco cai cam botita.

| AnaMariaNovany a răspuns:

Intr-un bar de vampiri. Vine unul si comanda 2 litri de apa fierbinte. Se uita altii la el foarte ciudat si la un moment dat unu' il intreaba:
-Hei! Asta e un pub special pentru vampiri, de ce n-ai comandat sange?
La care vampirul scoate un Ob si ii spune:
-N-are voie omul sa bea un ceai?

| AnaMariaNovany a răspuns (pentru AnaMariaNovany):

Cum ti se pare Robieski?

| Robieski explică (pentru AnaMariaNovany):

Bunicica!

| AnaMariaNovany a răspuns (pentru Robieski):

Mersi! deci cine castiga? laughing

| alex161090 a răspuns:

Intr-o Duminica se duce finu la nasu:
-Saru-mana nasule! (finu)
-Repar o galeata. (nasu)
-Saru-mana nasule! (finu)
-Repar o galeata. (nasu)
-Nasa ce face? (finu)
-Ii sparta-n cur!(nasu) rolling on the floor

| artistulpustiul a răspuns:

Erau doua bufnite in padure. Una face :
- Abuuuu!
Cealalta :
- Hi, ce m-ai speriat.

| SoraYoo a răspuns:

Nepotul vine in vizita si o gaseste pe bunica de 80 de ani plangand.

Nepotul: – Ce s-a intamplat?

Bunica: – A murit bunicu·!

Nepotul: - Pai cum s-a intamplat asa o nenorocire?

Bunica: - Azi dimineata in timp ce faceam sex.

Nepotul: - Dar stiati ca la varsta voastra poate fi fatal!

Bunica: - Da, de 5 ani o faceam numai duminica si atunci in ritmul lent al clopotelor de la biserica: la ding – o baga, si la dong – o scotea!

Nepotul: - Si atunci care a fost problema!

Bunica: - A trecut nenorocitul de postas cu soneria lui de la bicicleta!

Daca mai vrei iti pot da o gramadalaughing

| WhiteSoul a răspuns:

Doi soti se intalnesc pe lumea cealalta,
Sotia spune:Vai, ce dor mi-a fost de tine, iubitule!
Dar sotul : Pleaca, ai uitat cumva ce a zis Popa? Pana cand moartea ne va despartii!laughing Cam asa era bancul...
FUNDITA?

| George175 a răspuns:

Un om vorbira cu Dumnezeu si il intreba:
-Doamne cat este pentu tine 1000000 de ani?
-Dumnezeu a raspus: o secunda!
-Da 1000000 de lei?
-O moneda!
-Da si mie o moneda!
-Asteapta o secunda!

| xTheCristalls a răspuns:

-Alo,Casa Popescu?
-Nu, Doar Popescu, Casa a luat-o ieri apele

| AndaAndreea a răspuns:

Vine Bula disperat acasa:
- Mama, mama ascunde-te repede!
-?
- Stii, am vazut 2 tipi care carau un stalp si i-am intrebat unde-l duc, iar ei mi-au raspuns "in mama ta!"

| arcatanio a răspuns:

-Draga mea, tu îmi aduci aminte de Albă-ca-zăpada!
-Da? Ce frumos... Dar de ce zici asta?
-De fiecare dată când te văd mi te imaginez cu un măr în gât...

| loreenWiner a răspuns:

In fata pglinzii sta un betivan si spune:
-aici sunt eu, acolo tot sunt eu, aici sunt eu, acolo tot eu... asa a durat aproximativ 10 minute.
Cind colo bate cineva la usa- betivanul se apropie si intreaba cine e?
- eu!
betivanul - oho, si acolo tot sunt eu big grin big grin big grin big grin

| griffindolph a răspuns:

Un tip intra mort de foame intr-un restaurant. Observa la o masa o persoana care avea in fata o ciorba de burta, dar care in loc sa manance, citea ziarul. Neavand bani, cu jena, il intreaba pe cel de la masa:
- Nu va suparati, serviti ce a-ti comandat?
Vazand ca nu primeste nici un raspuns ia ciorba si o manaca pofticios. Pe fundul castronului gaseste un vierme si vomita toata ciorba onapoi in castron. Vazand asta cel care citea ziarul il intreaba:
-Ai ajuns si tu la vierme?

| WoKy a răspuns (pentru griffindolph):

Bun asta...Vot de la mine! tongue

| xXDariusX a răspuns:

Bula la scoala:
Profesoara:maine o sa avem inspectie, si ispectorul o sa ne puna o intrebare.Ca de exemlpu:"Ce mancati voi dimineata?"
Ion:Eu dimineata mananc un crembusti
P:foarte bine, dar poti sa spui ca in folie de aia ecolocica
I:bine
P:Bula tu ce mananci dimineata?
Bula:Eu dimineata mananc ceai
P:mai Bula cum poti sa zici ca mananci ceai.Zii si tu ca mananci snitele.
B:Bine.Cum ati zis?
P:snitele
B:snitele, bine.
A doua zi:...
Inspectorul:Buna ziua Copii
Copii:Buna ziua dle Inspector
I:ion tu ce mananci dimineata?
Ion:crembusti dar, in folie de aia ecologica
Inspectorul:Uite si pe aste din ultima banca.Cum be cheama?
Bula:Bula!
Inspectorul: Bine, dar nu trebuia sa scuipi.Tu ce mananci dimineata?
Bula:snitele!
Inspectorul:dar cam cate?
Bula:Cam doua cani

| Dumitru_Le_1994 a răspuns:

Vine fiul plangand la tata in odaie:
-TATA, TATA!
-Ce ti s-a intamplat, de ce plangi?
-Servitoarea mi-a spus ca FANTOMELE exista!
-STRANGETI REPEDE HAINELE, PLECAM!
-Dar de ce?
-NOI NU AVEM SERVITOARE!

| Marsy_Queeny_1990 a răspuns:

Uite, dAI noroc cu un om:
Tu:
_Ce mananci?
el:
-
tu:
ce bei?
el:
-
tu:
ce le faci prostilor?
el:

tu:
sti ce le fac eu?
el:
nu
tu:
ii tin de mana si le punintrebari

Ce le faci prostilor?