| Villy0po a întrebat:

Cine imi spune cea mai amuzanta expresie, cel mai amuzant banc sau cea mai amuzanta intamplare primeste funda!
restul` votwinking

Răspuns Câştigător
| Alice a răspuns:

Un motan se plimba pe camp. O vaca il intreaba:
-Asa mic si deja ti-a crescut mustata?
-Si tu asa mare si tot fara sutien?

DOI BETIVI IESIND DINTR-O BERARIE:
- BA, AM UITAT SA MA PIS!
- NU-I NIMIC, TE INVAT EU.

2 babe discutau:
-Ieri s-a dat pensia.
-Ei, s-a dat p**a
-Si eu, proasta, am luat pensia.

- Cand cer baietii mana fetelor?
- Cand s-au saturat de-a lor

Un caine merge prin desert si spune: Daca nu gasesc un pom, fac pe mine!

Doua bufnite stau pe o creanga: una la un moment dat una spune: buhuhu, iar cealalta raspude: da buhuhu la mama ta ca mai speriat

-Ce trebuie sa-i faci unui hipopotam cu diaree?
-Loc

Cand m-am nascut aveam doua variante : sa fiu baiat sau fetita. Am ales-o pe prima ca am preferat sa termin de supt dupa 1 an decat sa ma apuc de la 14.

--Ce face un licurici care ia Viagra?
--Se face neon

Te pun la pat, sunt umeda si intru in tine, te fac sa gemi si sa urli, nu te speria, sunt eu, GRIPA.

Ce e mik, negru si il doare inima?
adrian copilu` minune
Expresii:Scandura e ora mesei
-Ea lucra intr-o cafealaughing
-Ai chef sa faci pe desteptul sau tocmai te-a pocnit inspiratia?
-ma duc sa ma cert cu wc-u rolling on the floor
-Televizorul e guma de mestecat pentru ochi
-Eu mult creier. rolling on the floor
du-te mah sa te manance gargaritele din galapagos
Ma bate stresul\
Nu stiu sigur care e cea mai amuzanta, dar in orice caz ultima a fost chiar in seara de craciun...eram cu prietenii la o cabana,in hol era gresie si cum am intrat de afara era ud pe jos, dupa un timp ma sarutam cu prietenul si am ajuns pana in hol el fiind un pic ametit s-a lasat pe mine eu am cazut iar el peste mine, toata lumea se uita la noi ca ce am facut laughing iar noi nu ne mai puteam ridica.

2 răspunsuri:
| PeStraziGoale a răspuns:

Vorbeam pe microfon pe mess si intrat tataie in camera si zice:
-Ce faci acolo?
-Vorbesc pe microfon.
-Bine. Da sa nu vorbesti mult sa nu`ti consumi minutele.

| AndreeaIoaana1406675e3 a răspuns:

O alice cat de true
eram si eu acololaughing