| Raul5521 a întrebat:

Cine imi zice cum sa activez windows 7 ultimate! plzzzzzz fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca windows 7 loader si apoi rulezi programul asta si e ok. Pentru mai multe detalii contacteaza-ma daca te intereseaza pe vigome@ymail.com

5 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Pentru cei care nu stiu nu mai merg activatoarele. ca sa scapi de stresul acelui mesaj trebuie sa iei "remove wat" adica practic in traducere libera se sterge windows activation timer. pentru activatoare... toate serialele cu care mergeau sunt blacklisted

| Mariidc a răspuns:

Adica de unde poti sa-l iei gratis.si sa il formatezi dpa cd-u care l-ai trastongue?

| bOse a răspuns:

Cauta pe google : Windows 7 activator

| vlad423 a răspuns:

Foloseste un activator... da un search pe google :d

Răspuns utilizator avertizat