| Icss a întrebat:

Cine imi zice cum sa fac un site ii dau fundoiiiilove struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei te ajut eu sa iti faci site. Adauga someoneknownyou@rocketmail.com

1 răspuns:
| Psihoyounger a răspuns:

E complicat rău. Dacă doreşti un site gratis, îţi poţi face folosind platformele de blogging - wordpress sau blogspot de exemplu. Sunt cele mai ok.
Dacă doreşti un site al cărui proprietar să fi doar tu, să deţii drepturile legale asupra lui, te va costa. Destul de mult pentru că va trebui să cumperi domeniu.ro,.com etc.
Te sfătuiesc să foloseşti wordpress, e cel mai ok după părerea mea. Intră pe wordpress.com şi caută opţiunea crează blog. Apoi urmezi instrucţiunile, e simpluhappy