| MysticWayz a întrebat:

Cine joaca Habbo? Cum naiba pot sa fac si eu niste coins?
Ca am doar o HC SOFA si o ANEMONE. Cum fac sa fac coins sau mai multe furniture in afara sa le vand? Nici sa fac scamm nu-mi place!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Romania nu cred ca este habbo... daca ai pc de Italia du-te pe bobba hotel acolo ai 90. 000 crd si 500 pixel *____*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu stiu de ce nu-mi merge scrie cand te loghezi we sorry tananm si nu merge va rog explicati-mi please ca nu stiu cum sa ma loghezcryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am incercat
Problema e cu sistemu ala de sms pay, ca nici ala nu merge mie, mi-a ca numarul este incorect, am bagat si cu prefix si nu mi-a mers, merge doar pe Italia.
Iti recomand sa joci acolo Id meu de pe joc(stefanRO)It si USA(emostefanse).
Succes

| andatama a răspuns:

Eu nu joc