| anonim_4396 a întrebat:

Cine joaca minecraft sa jucam impreuna (am premium) idu meu big grin :teneadenis

5 răspunsuri:
| fatalitytpu a răspuns:

Joc eu da am gasit pe internet o varianta beta sau alpha si nu pot juca online. Ma joc cu tine daca imi zici de unde sa cumpar. PS : primesc funda daca zic ca sunt cel mai mare fan al Minecraftului?

| Coporan123 a răspuns:

Haide acum pe serverul nostru de minecraft: Mc.LolZidle.Com
Aici distractia este la ea acasa

| Razvanus a răspuns:

Vreau eu til am adaugat te rog frumos vreau sa joc odata minecraft instalat te rog eu crying si is un fan mare serios nu glum

| Seby1231 a răspuns:

Disperati, de cand jucati minecraft de ziceti ca suntem cel mai mare fan, si eu pot zice asta, si ma joc 1min pe zi, da chiar, joc in fiecare zi minecraft (premium), da sunt chiar asa un fan, dar ma joc cu prieteni sau pe servere, am si server de minecraft cu pluginuri, si am minecraft-ul din Alpha, asta inseamna ca acum 1-2 ani, mincraftul a iesit in 2009. eu n-am jucat infdev sau indev, am jucat alpha si beta, pana la ultima versiume, daca vrei sa ne jucam amandoi baga:
Mess: cs_expert_seby@yahoo.com
Skype: rouch.harryton

| Anonim_8977 a răspuns:

Sal vino pe sv asta mc.b-zone.ro ma gasesti cu numele Epic sau blaster.

Întrebări recente