| Raduhh a întrebat:

Cine joaca sau a jucat metin2.ro si v-ati saturat de joc dati-mi mie contul vostru dau funda pentru cel mai bun cont id-ul meu de mess e metin2ro.player

2 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Radu daca chiar esti ''cel destept'' joaca singur si creste caracteru.eu nu mai joc am cont de nivel 33 da nu iti dau nimic

| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Http://orientalmt2.ro/ are toate itemele 0k la mag are epice,sirius, king1, perle, king2... de toate sincer e cel mai tare din lume
Bft! Funda?