| SiNtiUtSs4 a întrebat:

Cine joaca Woozworld? Ador jocul acesta, si as vrea sa aflu un "Activation Code" Sa va spun de ce? Povestea incepe asa... aveam un cont, primul meu cont eram VIP, si ma distram super! Am avut (am avut=forma de trecut xD) o prietena buna, care m-a rugat sa ii dau parola de la cont si sa jucam impreuna pe cont, si fiind o prietena buna am acceptat! Ce fraiera am fost! Intr-o zi a zis ca parola nu mai merge si ca cineva a furat contul, dar am aflat ca ea mi l-a furat! A Schimbat si parola si E-mailul. Acum am un cont poor, si ma chinui sa fac wooz
Daca este cineva destul de "KiNd" incat sa-mi spuna un "Activation Code" nu stiu cum l-as putea rasplati, dar nu stiu daca va fi crying(((((. Multumesc mult celor care citesc povestea mea, care sti ca nu e importanta pentru ei sad
Merci, dau funda

(sunt noua pe TPU, dar e fain!)

4 răspunsuri:
| Sindy02Marty a răspuns:

Codul:Roz Neon ff0987, vreau funda!

| AcadeaMulticolora a răspuns (pentru Sindy02Marty):

De ce vrei funda? Vrea codul ala de la Option....Nu pentru haine.

| ღloveloveღ a răspuns (pentru Sindy02Marty):

Dar unde scriu Roz Neon ff0987

| didiutza900 a răspuns (pentru ღloveloveღ):

Il scrii acolo unde schimbi culorile de la haine sau de la camere......acolo unde scrie ceva gen ff0066

Întrebări recente