| ankutza88 a întrebat:

...cine ma poate ajuta cu un titlu de melodie sau cine o canta...nu stiu decat k la refren e ceva de genu..."and all i want is... you my love"... multumesc anticipat... poate am noroc!

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

NEXX-ALL I WANT IS A KISS?

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Kelly price? all i want is you. Daca ai putea sa o si fredonezi...

| kh1ss a răspuns:

U 2 - all i want is you ...cred

| Krina a răspuns:

Nexx - Syncronize Lips

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o caut daca o gasesc te anunt dar valabil si in cazul tau happy. merci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati mai gasit piesa asta pana la urma? si eu o caut. nu e niciuna din astea de aici pentru ca este un house sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Thaya-only love...asta e sigurbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=rAsa5ih0KOo&feature=player_embedded#... este cumva a 2-2 melodie din mixul acesta?

| ankutza88 explică:

E o piesa house...si da, canta o tipa...happy

| ankutza88 explică:

Am gasit piesa...big grin
pentru cine mai vrea sa stie o canta Thaya -Only love