| taker009 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu ceva.este vorba de a citi o arhiva de YM de la distanta nu pe pc-ul meu...stiind doar parola... raman recunoscatorwinking

4 răspunsuri:
| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Arhiva ramane doar pe acel calculator...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura metoda pe care o stiu e sa intri in remote de pe pc-ul de unde esti acasa pe pc-ul tau. asta presupune sa lasi pc-ul de acasa deschis si sa folosesti VNC, Dameware, sau alte programe de remote.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fereastra de YM te pui cu mousse-ul pe userul ale carei conversatii vrei sa le vei si dai clik dreapta pe el; apoi ii dai messsages archive si se deschide freastra unde sunt pastrate toate conversatiile... asta cu conditaia sa fie setat de la bun inceput sa salvee conversatiile si nu sa le stearga la fiecare vizita!
Conversatiile se salveaza .hai sa zicem pe contul tau de yahoo si nu pe calculator.
Deci cu un user si o parola poti vedea arhiva de mesaje de pe orice calc... evident cu conditia pe care am zis-o mai sus

| ioanab_2363 a răspuns:

In fereastra de YM te pui cu mousse-ul pe userul ale carei conversatii vrei sa le vei si dai clik dreapta pe el; apoi ii dai messsages archive si se deschide freastra unde sunt pastrate toate conversatiile.... asta cu conditaia sa fie setat de la bun inceput sa salvee conversatiile si nu sa le stearga la fiecare vizita!
Conversatiile se salveaza ..hai sa zicem pe contul tau de yahoo si nu pe calculator.
Deci cu un user si o parola poti vedea arhiva de mesaje de pe orice calc.....evident cu conditia pe care am zis-o mai sus