| Ashiii a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu niste provocari pentru diferite jocuri cu pedepse?laughing)

Răspuns Câştigător
| Asyul95 a răspuns:

laughing-Sa isi scrie numele cu fundul pe peretelaughing
laughing-Sa faca pe nebunu/a
laughing-Sa se dee la un baiat/fata.
laughing-Sa mearga ca si cainele
laughing-Sa faca ca maimuta
laughing-Sa manance usturoi/ceapa/lamaie
laughing

4 răspunsuri:
| ღNameღ a răspuns:

Provocari: sa se duca in fata unui adult si sa strige''CUCURIGU CUTU'', sa pupe pe cineva pe obraz, sa se dea cu capul de ceva, sa spuna pe cine place etc pedepse:Sa ridice mainile timp de 7 minute, sa accepte sa i se dea 2 pumni in cap(usor), sa danseze in fata multor oameni, etc

| rrrbeto95 a răspuns:

Probele de la "castigi in 60 de secunde" zic eu ca sunt foarte interesante. Aici e linkul cu videouri (http://castigiin60desecunde.a1.ro/probe).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romania are nevoie de tine in situl cu cea mai mare expunere internationala ,sute de mii de oameni pot schimba imaginea tari sale .tensionat si distractiv,e locul potrivit.
Romania are nevoie de tine!
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul

| stefickutssa a răspuns:

Provocari: Sa se duca in fata baiatului/fetei care il place si sa zica tot felul de tampeniilaughing
Daca are idi sa ii modifici o poza cu el foarte haioasa si urata si sa si-o pun la avatar
Sa sa duca intr-un loc public si sa tipe:Sunt un prost, retardat, handicapat si din astea
laughingC-m atat ca cu nu imi vin in minte prea multetongue