| Marius7222 a întrebat:

Cine poata sa imi dea cel mai bun site de meteo?

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Http://www.meteo.ro

11 răspunsuri:
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Http://www.meteo.ro/
meteo.ro- vremea in Romania, vremea azi, starea vremii maine, prognoza meteo. :)

bafta ^^

| xamix a răspuns:

Http://www.accuweather.com este cel mai bun la ora actuala si uite un video cum sa il folosesti http://www.videotutorial.ro/? p=4036

| Fashion a răspuns:

Eu cred ca acesta este cel mai BUN site de meteo: http://www.meteo.ro/
Mereu aici am gasit cele mai corecte informatii despre vreme si ce imi place cel mai mult la acest site este ca iti zice cum va fi vremea la fiecare ora, iar tu iti poti planifica activitati stiind cum va fi vreamea la acea ora.Plus ca aici ai si vremea peste 3, 4, 5,6 zile. Deci acest site e incredibil! ti-l recomand :*

| Vlach a răspuns:

Accuweather.com dupa mine asta este cel mai bun

| KaRioKa a răspuns:

Www.vremea.ido.ro este cel mai bun eu numai po asta ma uit si mereu a avut dreptate! papa te pup. funda te rog frumos?

| Rakyy a răspuns:

EU folosesc http://vremea.info-general.net/, si sunt foarte multumit!

| GamanGabriel a răspuns:

Dupa parerea mea, cel mai bun site pentru vreme ar fi www.weather.com.Il folosesc demult si are prognoze exacte.Acest site are vreme din ora in ora,pentru scoala, harti, vremea pe 10 zile, vremea in timp real, etc.

| BandOfBrothers a răspuns:

Http://vremea.kappa.ro/
Eu iti recomand asta:).E chiar exact!