| IoNyShimotukushichi a întrebat:

Cine poate sa-mi cumpere si mie jocul farm frenzy 2? Dau funda! Ba mai mult! Va ajut sa obtineti mai multe funde! Imi raspundeti la intrebari si va dau funda!

2 răspunsuri:
| zuzumic a răspuns:

Tre sa fie tembel cineva sa dea bani ca sa iti cumpere tie jocuri numai ca ii promiti funde ete na rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor mare. i gradinutza ta doamne

| EoFetitza a răspuns:

Eu iti pot lua acest joc. daca vrei contacteaza-ma pe id care o sa ti-l trimit pe privat.