| kathy7649 a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna istorioare hazlii de dragoste?
Cele mai originale=FUNDA.
Se poate si reale(din viata).

3 răspunsuri:
| Crazyeo a răspuns:

Buna. Deci mie imi placea de un baiat si mi-am facut un tatuaj cu numele lui. El la ora de sport a vazut numele si a zis ca imi place de el nu stiu ce. Chesti din astea sti. Si din cauza asta ne-am pus pe bune. big grin iti place?
FUNDA?

| Funner a răspuns:

Nu este de dragoste dar este haioasa - http://moldfun.net/faza-tare-la-telefon

| AnDrEeAdrg a răspuns:

Asta e reala...cum l-am cunoscut pe iubitul meu: eu sunt bar-man si el a venit la bar si mi-a zis:da-mi si mie doua beri si un numar de telefon, la cre eu i-am spus ca mi-am pierdut telefonul(ca sa nu i-l dau) apoi colega mea vine si zice:andreea, da-mi si mie putin telefonul tau...opssss.pana la urma i-am dat id-ul si de atunci suntem impreuna si il love struck