| didilutza a întrebat:

Mesaje de dragoste dar hazlii...cine ma poate ajuta?big grin

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

*Sunt un cub de gheata, alunec usor pe buzele tale calde, ma preling pe trupul tau, pe buric si ajung la...la...la naiba ca m-am topit.

*Ti-am pregatit un pupic pe botic, un sarut intr-un papuc, iubirea in inimioara si dragostea sub plapumioara.

*De-as fi un puisor in patul tau sa ma strecor, cu un sarut sa te trezesc, apoi incet sa te iubesc, bland si dulce sa-ti soptesc ce mult te iubesc!

*. O Bomboana ii spune unei ciocolate: `Doamne ce dulci suntem`, iar ciocolata ii spune: `Noi dulci?! S-o vezi pe tipa care citeste acest mesaj!`

*Ursuletul meu de plus te invit sa facem dus sub cearsaf sa ne jucam, ce zici puiu` incercam?

Sau intra aici : http://www.fetesibaieti.ro/mesaje_de_dragoste_amuzante.html

4 răspunsuri:
| kaya a răspuns:

1. Voi merge alaturi de tine pe strada cu o conditie:ascundeti aripile pentru ca lumea sa nu stie ca esti ingerul meu!
2. Daca as mai avea dreptul la o singura gura de aer mi-as tine respiratia pina ajung la tine ca sa-ti spun cit de mult te iubesc chiar cu riscul de a muri. Te iubesc mult mult puiule!
3.

Daca as planta o floare, de fiecare data cand ma gandesc la tine, as merge acum printr-o gradina plina de flori fara sa ii mai gasesc capatul.
4. Iubirea ta e singurul gand pentru care exist. Nu uita ca pentru tine traiesc. Si stii de ce? Doar ca sa te iubesc.
5.Soarele nu ar fi portocaliu, marea
nu ar fi albastra, eu nu as fi fericita daca nu ai fii tu.
6. Cand te-am vazut prima oara, mi-ai incalzit inima. A doua oara mi-ai produs scantei, iar acum imi faci inima sa arda!
7. Astept o raza sa-mi patrunda in suflet, sa ma lumineze si sa-mi spuna "te iubesc!", iar acea raza sa fie vocea ta ce ma trezeste de dimineata!
8. Daca m-ai intreba cine sunt ti-as raspunde IUBIREA, daca m-ai intreba ce fac, ti-as spune IUBESC, daca m-ai intreba pe cine, as spune PE TINE!
9.Pana sa te intalnesc, nu credeam ca exista persoane fara de care sa nu pot trai, si tu esti una dintre ele. Ce pot sa-ti spun: Te iubesc si ajunge restul iti arat, nu-ti mai spun.
10. Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine.
11. E vina ta ca nu mai pot sa dorm, e vina ta ca nu mai pot sa mananc, e vina ta c-a n mia stiu sascri U. Te iubesc!
12. Cand un strop de ploaie va atinge gura ta, sa stii ca ii o sarutare trimisa din partea mea.
13.Telefonul meu functioneaza cu dragoste. De cand te-am cunoscut nu s-a oprit niciodata.
14. vrea sa fiu zapada pe trupul tau, sa ma topesc si sa ma evapor la cer ca sa le pot spune ingerilor ca si pe pamant exista RAI
15.Cand cineva va putea scrie cu un cub de gheata pe soare inseamna ca te va iubi mai mult ca mine.

| נυѕт вяυтαℓ a răspuns:

Te iubesc si te adol love struck ca pe un pui de curca chiorlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu, da cu ce anume?

Răspuns utilizator avertizat