| Dima_5820 a întrebat:

Cine poate sama ajute cu niste coduri de resurse pe triburile nu glumesc si eu stiu ca asa ceva exista caci am catat pe google si erau ogramada dar nu stiu cum sa ma foloesc de ele deci astept raspund
va rog frumos din toata inima

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

De fapt nu există aşa ceva^.^.
Tot ce ai găsit pe net sunt diferite încercări de a sparge contul. (adică iei un program din acela, treci contul şi parola, şi ar trebui să primeşti resurse, dar de fapt îţi pierzi contul).
În primul rând nu se poate schimba asta deoarece este un joc exclusiv bazat pe browser, deci dacă vrei să schimbi ceva în el, trebuie să spargi serverul celor care îl hostează. Te crezi hacker aşa de bun?
Adică eu vorbesc logic aici... dacă e cineva să mă contrazică, este binevenit, dar vezi că este în joc contul tău! (dacă eşti prins, nu are rost să mai zic de ban)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ban

| kristinutzaandrada a răspuns:

Hm vad ca sunteti buni doar de gura. am un prieten care chiar poate folosi aceste coduri. aveam doar cativa Cavaleri i-am dat contul si in cateva min a facut ca totul sa fie pe Maxim eu joc triburile de fff mult timp joc corect mereu dar in fata codatilor trebuie luata atitudine