| licuricisclipici a întrebat:

Cine se uita la pariu cu viata si de cine va place? Funda la primul raspuns.

Răspuns Câştigător
| Ralux a răspuns:

Mie imi place de Bubu dintre baieti datorita caracterului lui si dintre fete. de Anca. happy Si imi mai place si de prietena Ancai, aceea tunsa bob. E dragutsa si ea!big grin

7 răspunsuri:
| Patrăţel a răspuns:

Mm, pai imi place dintre baietii de Andreeei day dreaming si de Vlad care e super adorabil; o3 si dintre fete imi place de Ioana happy.

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Mie imi place !

| federerdinamo a răspuns:

Sincer...imi place de majoritatea dintre ei. Fiecare are rolul sau si sunt speciali.Nu pot alege dintre ei pentru ca imi plac de toti extraordinar de mult.smug

| DimLight a răspuns:

Nu eu, era sa zic ca imi place de tine dar n-ai 18 ani.

| bdn23 a răspuns:

Imi place de rafael` rolling on the floor si nea gica! rolling on the floor

| LallyLallysa a răspuns:

Pai. dintre baieti... Vlaaaad si Cristii:X si fete Anca, Ioana. Tantica laughing

| ionutz_3878 a răspuns:

Mie imi place de Ioana :X e bună rău :X:X