| agirll a întrebat:

Cine se uita pe disney channel?laughing

Răspuns Câştigător
| Anda1197 a răspuns:

Eu rolling on the floor. Imi plac magicienii di wawerly la nebunie love struck si celelalte! dar ma uit online ca nu prind pe TV sad

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Din ce in ce mai putina lume...
Noile "desene" sunt pur si simplu penibile. (sunt cateva bune dar majoritatea nu).

| Crucified a răspuns:

Eu ma uitam cand eram mic laughing

| HermioneLove a răspuns:

Da eu ma uit!
Imi plac Magicienii din waverly Place,Shake it up,Bafta Charlie, Nini, Zack & Cody, Totally Spies Spioanele, H2o,Lumea Printeselor un pic si Sonny with a change si Phineas and Ferb dar nu-mi plac:
Zick y Luther, Hannah Montana, Fratii Regi sau cum s-o numi, Kick Butoschi si cam astea!

| Ađřıαηηα a răspuns:

Hei laughing
Eu happy Imi plac mult noile desene insa mi-e dor de cele vechi.[ ce pot sa spun am o inima de copilhee hee]
Pa happy

| ellenuk a răspuns:

Ma uit pe disney doar la acele seriale cu oameni adevarati, nu cu maimutoi! apropo am 15 ani

| wyla a răspuns:

Eu! si tu? iti place sirenele sau vravitoarele doi? Fundoi