| Ekkaterinna a întrebat:

Cine şi-a cumpărat noul număr din Popcorn? Ce postere s-au dat? happy

3 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Ai acest site : http://www.popcorn.ro
Si la sectiunea "Wallpaper" ai
Iti plac posterele din revista Popcorn cu vedetele tale preferate?

Trebuie doar sa te inscrii in club Popcorn, iar apoi sa te loghezi
si vei putea sa-ti downloadezi / salvezi pe calculatorul propriu imagini cu aceste vedete.

Daca nu esti membru in Club Popcorn inregistreaza-te acum!

Deci poti vedea ce postere s-au dat si poti sa iti cumperi daca iti place!

| Ekkaterinna explică:

Deja am numarul acela straight face Eu zic de numarul urmator, cred ca daca nu ma insel e numarul de ianuarie :\ Nr. 13

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Cu :TRUE BLOOD
BIG BANG
GLEE
MILEY CYRUS
EDWARD
NICKI MINAJ
BRITNEY SPEARS
JESSIE J
BLOOD
ZENDAYA & BELLA

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Întrebări recente