| secretname96 a întrebat:

Cine stie cand se va face un nou servar pe matin2 ro? funda cel mai bun raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| Razvan_9651 a răspuns:

Acest lucru nu depinde de admini romani, deci nu vem de unde sa stim...Se va face un server nou, cand gameforge va vedea ca nu mai sunt locuri pe celalalte.
Sper ca te-am ajutat. fundita?big grin

2 răspunsuri:
| Anonymus3000 a răspuns:

Nimeni nu stie decat cei de la GF dar nu cred ca se va mai face un nou server ultimul server ( Draco ) are deja 1 an si putin... cu toate ca multi asteapta un nou server ( inclusiv eu )

| QuizMaster a răspuns:

Se va face un nou server maine happy