| Florentina63751 a întrebat:

Cine stie concursuri pe net in care se pot castiga diverse?

7 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Am eu o punga cu diverse, daca vrei ti-o dau

Răspuns utilizator avertizat
| CotoiIonut a răspuns:

Http://www.xqs.ro/frags/frag.php?player=Ieco dati pe butonul go go go va dau si eu vot daca imi dati si voi :*

| dyya07dyya a răspuns:

Draga mea eu momentan stiu doar unul care este de la Milka. INtra pe www.orasultandretii.ro pentru mai multe detalii. Daca o sa mai stiu o sa intru sa iti mai spun.

| Lexlex a răspuns:

Buna ziua,

Vroiam sa va informez ca incepand de azi vom tine un concurs foarte interesant pe site-ul http://liz-nuntabotez.blogspot.ro/. Persoanele care comanda pot primi prin tragere la sorti 50% din comanda inapoi (cash) si in plus cate un cadou surpriza la fiecare comanda de peste 50 de lei. Va asteptam!