| emilenescu a întrebat:

Cine stie cum fac scheme (trick) la fifa 08 dar nu pe JOYSTICK ci pe tastatura

Răspuns Câştigător
| Al3xAl3x a răspuns:

Pai, eu stiu doua taste : C - care face o schema specifica, aceea cand calca pe minge, dar in combinatie cu sageti face o pirueta; SHIFT - cu aceasta tasta face faimoasa schema "bicicleta". Ar mai fi un A scurt cand mingea trebuie sa fie preluata, si atunci jucatorul arunca mingea peste el si peste oponent! Cam astea ar fi... fundita?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Icearca cu ronaldinho sa mergi cu shift apesi dreapta apoi de 2 ori a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mai stiu si braziliana ti shift si apesi pe sageata sus apoi stanga apoi jos