| emilenescu a întrebat:

Cine stie cum fac scheme la fifa 08 dar nu pe joystick ci pe tastatura

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Shift + sageti!
1. 360 ( merge cu toti juktori cu skill peste 89... km asa) Shift + ( --> se tine apasat la final)

2. Braziliana : jos ( --> se tine apasat la final)

3.Virgulitza (elastico) Shift + --> + 2x sus ( sau jos - depinde cu pe piceor vrei sa o faci-). ( --> se tine mereu apasat... ca sa alerge)

4. Cristiano Ronaldo -| Bicicleta |- Shift + --> + 2x sus ( sau jos - depinde cu pe piceor vrei sa o faci-). ( --> se tine mereu apasat... ca sa alerge)

5. Simulare Sut : D+S

6. Lasa mingea printre piceoare Z+C

7. Centrare cu piceorul pe la spate + ( --> se tine apasat la final )

9. Duble : Ridici mingea ( schema nr. 8 ) dupa care apesi --> si si

4 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Cu shift si sagetile faci tot da' ia-ti fifa 09 ca are culorile mai misto si faci mai usor asa zise "scheme"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pot sa le fac

| lronaldo a răspuns:

Ancearca cu Blanco shift+sageata sus+sageata jos + sageata sus = sare cu mingea antre picioare

| Fieraru_Florin_1998 a răspuns:

1 totul consta sa apesi pe shift intotdeauna
bun
sa incepem
1: braziliana= mergi normal, apesi pe shift dupa aceea jos, stanga, sus, dreapta
2: rotire la 360 de grade= shift (neaparat mereu apasat) stanga, sus, dreapta
3: Rabona= aici nu e nevoie de shift ai nevoie doar de sageti. se face asa:
stanga, dreapta, sus si A trebui sa apesi repede
4: Fenta= apesi pe C
5:Bicicleta= cu Ronaldo Shift, dreapta sus x2
6:Virgulita= cu Ronaldinho sau Elastico apesi shift, dreapta, sus x2
7tongueacalire= apesi shift, sus, jos
8: Te prefaci ca sutezi= d+s, daca esti in partea ta
si n-ai trecut de mijlocul terenului apesi a+s
9: Ridici mingea= stai pe loc si apesi unpic pe A
astea sunt cele mai importante scheme in FIFA2008 sa-ti mearga eu joc la ASC Magurele fotbalist de calitate
Succes!winking